Zdvižně posuvné dveře HS portál

Zdvižně posuvné dveře HS portál nabízejí výborné technické řešení pro zvýšení životního konfortu, mají snížený práh a velmi snadno se s nimi manipuluje. Zdvižně posuvné dveře HS portál nám umožní přechod z obytného prostoru na balkon, terasu, nebo zahradu. Více podrobných informací o zdvižně posuvných dveří najdete zde:

ZDVIZNE-POSUVNE-DVERE-HS-PORTAL.pdf (573 kB)

Zdvižně posuvné dveře HS portál - kování Siegenia

Kování SIEGENIA u zdvižných posuvných dveří HS porál usnadňuje ovládání, protože dveře je možné odsunout bez předchozího nadzvednutí. Těsnící prvky, které jsou ovládány pohybem kliky, zajišťují plnohodnotné utěsnění dveří. Tento systém kování nachází uplatnění u vekoplošných zdvižně posuvných okenních konstrukcí. Přednost tohoto systému je jednoduché ovládání, protože k odemknutí resp. k otevření nemusí být dveře nejprve nadzvednuty. Síla potřebná k ovládání zdvižně posuvných dveří - otevření, nebo uzavření není nezávislá na váze křídla.

Zdvižně posuvné dveře HS portál - bezbariérové bydlení

Obvyklý podlahový práh je potencionálním nebezpečím pro zakopnutí zejména pro malé děti a starší lidi. A pro vozíčkáře je vůbez těžko překonatelnou bariérou. Díky řešení kování SIEGENIA u zdvižně posuvných dveří HS portál s inovovanou technikou kování SIEGENIA je použit tepelně izolovaný práh, který je možné lehce překonat. Bezproblémové bezbariérové bydlení.

Zdvižně posuvné dveře HS portál - spárové větrání

Zdvižně posuvné dveře HS portál mají skryté spárové větrání, které je pohodlné a velmi komfortní. Otočením kliky dveří o 180° se otevře horní těsnění zdvižných posuvných dveří a tímto se vytvoří pozice pro spárové větrání a tak je zabráněno vnikání deště, hmyzu, nebo jiných nečistot. Jasná výhoda výrobku zvyšující jeho komfortní vlastnosti, zejména při delší nepřítomnosti.

2009 Testo

www.testo-cs.cz

Facebook Doporučujeme: Čištění bazénů Plastové bazény