kování

kování pro eurookna

Roto NX je inovativní systém celoobvodového otvíravě-sklopného kování zohledňující hospodárnost, bezpečnost, komfort a design. Perspektivní kování pro dřevěná okna s hmotností křídla do 150kg, nabízí velké přednosti pro zpracovatele a koncové uživatele. Inteligentní dům, ochrana proti vloupání, komfortní požadavky, ochrana proti hluku a energetická efektivnost jsou témata, která rezonují branži.

Díky inovativnímu dalšímu vývoji u jednotlivých konstrukčních dílů a skupin je Roto NX otvíravě-sklopné kování rozhodujícím způsobem zdokonalené a připravené na nové výzvy. Na bázi osvědčeného kování Roto NT nabízíme nový systém otvíravě-sklopného kování Roto NX s mnohostrannými význačnými rysy a funkcemi.

Systém Roto NX představuje systém kování, který je Vaší bezpečnou investicí do budoucna a dlouhodobě přispívá k správné a dlouhodobé funkčnosti s životnosti vašich oken.

Další informace ohledně kování naleznete zde: https://www.rtkovani.cz/okenni-a-dverni-technologie/otviravaotvirave-sklopna-okna/roto-nx.htm

SPECIÁLNÍ POVRCH ROTO NT

Pro maximální odolnost vůči extrémním vlivům prostředí se používá speciální povrch Roto NT. Každá jednotlivá součástka dílu NT je po základním galvanickém ošetření opatřena speciální vrchní vrstvou laku.

  • maximální ochrana proti korozi pro dlouhodobou funkčnost a odolnost
  • odolnost proti agresivním kyselinám, plynům a louhům
  • speciální povrchová úprava Roto NT má „mimořádně vysokou odolnost proti korozi za mimořádně náročných podmínek“ a mnohonásobně tak překračuje standardní požadavky DIN EN 13126/8 třídy 5 (nejvyšší třída) podle EN 1670:2007 (D)
  • jednotný, matně stříbrný vzhled součástí

kování pro vchodové dveře

Vchodové dveře jsou „hlavní bránou“ do Vašeho doma. Proto dbáme na kvalitě kování od prověřených dodavatelů.

ZÁMEK

Vícebodový bezpečnostní zámek GU SECURI AUTOMATIC:

  • Rozteč: 92mm
  • Použití pro pravé i levé dveře
  • Uzamykání 2x trn + 1x závora
  • Automatické zamčení dvou masivních trnů, při zavření dveří
  • Při otočení klíčem se vysune středová závora

Výhody:

  • Dveře jsou vždy při zabouchnutí bezpečně uzamčeny i bez použití klíče
  • Lze použít standardní cylindrickou vložku
  • Certifikované použití i pro dveře s odolností RC3, VDS Klase A
  • Uživatelsky nejpříjemnější použití

Uzamčení probíhá plně automaticky
Dveře stačí jen zabouchnout, při tom se automaticky, bez potřeby uzamknutí klíčem, vysunou
automatické závory 20 mm ze zámku.

Odemknutí z venkovní strany klíčem, z vnitřní strany klikou
Zámek lze navíc uzamknout cylindrickou vložkou – vysunutím středové závory.

Automatická západka standartní

ADR automatická dvojitá západka příplatková verze

ELEKTROMOTOR SECURY ePOWER Home

Motoricky poháněné vícebodové zamykání.

SECURY ePOWER Home se obejde bez nutnosti ručního zamykání klíčem. Dveře se odemykají a zamykají motorem – to trvá jen několik sekund – tiché, bezpečné a odolné. Jednoduše zavřete dveře a poté se hákové čepy otočí, zapadnou do rámové části protiplechu a zamknou se motorem.  Zamčené dveře mohou být odjištěny impulzem na vstupu s odblokováním, ať už kartou čipem nebo kódem. Po stisknutí kliky pro otevření dveří se všechny uzamykací prvky zevnitř opět zasunou a dveře bez problému otevřít.

Certifikovaná bezpečnost

  • Certifikace podle DIN EN 14846 (Architektonické kování – Zámky – Elektromechanické zámky a západky – Požadavky a zkušební metody)
  • RC 2-, RC 3-kompatibilita podle EN 1627

DVEŘNÍ ZÁVĚSY BAKA PROTECT 3D

Dřevěný pant vchodových dveří SIMONSWERK BAKA Protect 3D se skrytým uchycením v rámu pro dveře s akustickým těsněním. CE certifikováno, nosnost 160 kg.

Výše uvedená nosnost se vztahuje na použití 2 pantů na dveřní křídlo (1 x 2 m). Sada na dveře se skládá ze 3 pantů (1 pant = výškové a boční nastavení, 2 panty = kompresní a boční nastavení). V případě potřeby u těžších křídel se osazuje 4. závěs. K dispozici také s bezpečnostním kolíkem (MSTS) proti odjištění závěsů z exteriérové strany – používaný při otevírání dveří do exteriéru.

Kontaktujte nás

VÁCLAV BARÁK - TESTO
IČO: 13715003
DIČ: CZ6509020100

Adresa

LHOTA RAPOTINA 146
679 01 SKALICE NAD SVITAVOU

e-MAIL

testo@testo-cs.cz

Telefon

516 453 697