HISTORICKÉ REPLIKY OKEN

Naše historické repliky oken dodávají Vašemu objektu autentický a unikátní historický šarm. Specializujeme se na výrobu přesných replik historických oken.

Historie v novém světle: historické repliky oken

Repliky historických jsou nedílnou součástí naší výroby od samého počátku. Historická okna a okna na pamákově chráněných budovách patří k dominantám samotných objektů. Naše firma se specializuje na výrobu přesných replik historických dřevěných oken, ať už pro památkově chráněné objekty nebo pro různé historické stavby, jako jsou kostely, zámky a další historické památky.

Při výrobě těchto replik dbáme na zachování původních prvků a stylu oken, což zahrnuje detailní zobrazení původní profilace a estetiky. Naše historické repliky oken mohou být vyrobeny jako repliky kastlových, špaletových oken nebo jednoduchých oken, přičemž se snažíme co nejpřesněji napodobit jejich původní vzhled a charakteristické prvky.

Historická okna testo

Tam kde není kladen přísný důraz přesné kopie oken, nabízíme eurookna historického vzhledu, jejichž vzhled věrně napodobuje vzhled původních dřevěných oken. Tyto okna lze osadit izolačním trojsklem nebo dvojsklem. Eurookna historického vzhledu vychází z profilů IV78 nebo IV92 a jsou opatřeny ozdobnou římsou, profilovanou klapačkou případně řezbou hlavice klapačky, dále dřevěnými okapnicemi a budí tak pocit věrné kopie historického okna.

Kontaktujte nás

VÁCLAV BARÁK - TESTO
IČO: 13715003
DIČ: CZ6509020100

Adresa

LHOTA RAPOTINA 146
679 01 SKALICE NAD SVITAVOU

e-MAIL

testo@testo-cs.cz

Telefon

516 453 697