Kastlová a špaletová okna

Kastlová a špaletová okna jsou optimální volbou pro historické budovy v centrech měst nebo venkovských chalup, kde je klíčovým faktorem zachování autentického historického vzhledu a atmosféry. Naše špaletová a kastlová okna jsou vyráběna s důrazem na tradici a kvalitu.

Kastlová a špaletová okna jako designový prvek

Kastlová a špaletová okna jsou vyráběna tradičními metodami za využití moderních technologií, což nám umožňuje vytvořit okna s perfektní tepelnou izolací, protihlukovými vlastnostmi a autentickým historickým vzhledem. U těchto špaletových, kastlových oken jsou křídla z exteriéru osazena dvojsklem, což zajišťuje lepší izolaci prostoru mezi křídly a zabraňuje případnému rosení uvnitř okna a tvorbě nepříjemných plísní. Povrchová úprava oken je provedena speciální lazurou aplikovanou vysokotlakým stříkacím zařízením, čímž zvyšujeme životnost oken.

Specializujeme se také na výměnu oken v bytových domech, kde Vám pomůžeme s realizací a zajištěním hladkého průběhu celého projektu. V případě potřeby vypracujeme technickou dokumentaci v programu CAD, která je nezbytná pro spolupráci s Národním památkovým ústavem.

Naše kastlová a špaletová okna jsou prověřena a certifikována ve zkušebně stavebně truhlářských výrobků na Mendelově univerzitě v Zlíně. Rádi Vám předvedeme vzorová okna špaletových a kastlových oken v naší vzorkovně.

Kontaktujte nás

VÁCLAV BARÁK - TESTO
IČO: 13715003
DIČ: CZ6509020100

Adresa

LHOTA RAPOTINA 146
679 01 SKALICE NAD SVITAVOU

e-MAIL

testo@testo-cs.cz

Telefon

516 453 697